Piernik w rzeczy samej

Nawet najbardziej złożony prezent z Piernikarni zaczyna się od jednego piernika. Pierniczki mini, wielkości od 1,5 cm zaczynają pochód. Największe mogą dochodzić nawet do 40cm długości.

swiateczna

Pierniki są drobiazgami, które cieszą oko i serce. Choinkowe pierniki ozdobne moga być częścią większego upominku, lub samodzielnie podkreślać wyjątkowy charakter relacji. Budzą usmiech i wprowadzają w dobry nastrój niepostrzeżenie rozpościerając woń korzennych przypraw. Mogą mieć kształt tradycyjnego piernika świątecznego jak choinka, gwiazdka, Mikołaj, anioł. Piernik może mieć też kształt lub zdobienie kojarzące się z brandem lub produktem klienta.

swiateczna

Pojedynczy piernik może być ubrany zarówno w tradycyjne zdobienie białym lukrem, jak i znak graficzny jeśli jest możliwe wykonanie go ręcznie. Innym sposobem podkreślenia indywidualności piernika i osoby która ma go otrzymać jest wylukrowanie dedykacji lub imienia. Taka forma sprawdza się szczególnie na wigiliach firmowych, zespołowych, projektowych gdzie każda osoba może dostać upominek zrobiony właśnie dla niej.

swiateczna

 Jeden piernik można  zapakować w torebki celofanowe zaklejane, jak też możemy zawiązać kokardką z rafii. Drugą opcją są pudełka z mikrofali. Nawet pojedynczy piernik widoczny przez przezroczystą pokrywkę jest pięknym upominkiem, lub dodatkiem do większego prezentu.