o nas

kontakt

kreacje

Witamy w Piernikarni

Nawet najbardziej złożony prezent z Piernikarni zaczyna się od jednego piernika. Pierniczki mini, wielkości od 1,5 cm zaczynają pochód. Największe mogą dochodzić nawet do 40cm długości.

swiateczna

Pierniki są drobiazgami, które cieszą oko i serce. Choinkowe pierniki ozdobne moga być częścią większego upominku, lub samodzielnie podkreślać wyjątkowy charakter relacji. Budzą usmiech i wprowadzają w dobry nastrój niepostrzeżenie rozpościerając woń korzennych przypraw. Mogą mieć kształt tradycyjnego piernika świątecznego jak choinka, gwiazdka, Mikołaj, anioł. Piernik może mieć też kształt lub zdobienie kojarzące się z brandem lub produktem klienta.

swiateczna

Wiemy jak ważne jest opakowanie. To ono w dużym stopniu robi wrażenie i eksponuje  pierni ozdobny ze wszystkimi jego walorami. Najmniejsze pierniczki pakujemy w torebki, które możemy przewiązać rafią, także w kolorze oraz dowiązać bilecik. Większe pakujemy w stylowe pudełka z ekologicznej mikrofali, która znakomicie komponuje się z wyściółką z aromatycznego, wigilijnego sianka z karpackiej łąki.

swiateczna

 Personalizujemy nie tylko pierniki, ale także pudełka. Na sztywnych wieczkach z mikrofali możemy umieścić  nadruk logotypu lub krótkiego tekstu, zaś pierniki zapakowane w torebki celofanowe możemy zawiązać kokardą z rafii. Dołączony do niej bilecik z życzeniami świątecznymi dopełni całości tworząc miły drobiazg wywołujący ciepły uśmiech i same pozytywne skojarzenia.