Kreacje

Piernikarnia wytwarza pierniki ozdobne na każdą okazję: pierniki reklamowe z logo, prezenty świąteczne z piernika, pierniczki na choinkę.

swiateczna

Można tu zamówić niepowtarzalne ozdoby z ciasta piernikowego nie tylko w tradycyjnych kształtach, ale również zrealizować własne, autorskie projekty na unikalne gadżety firmowe, pierniczki na choinkę i pierniki uświetniąjące każdą okazję. Lubimy rzeczy dawne, z duszą i charakterem i chętnie czerpiemy ze starych, często ginących powoli tradycji. Chcemy ocalić je od zapomnienia, dlatego wzory z bliskiego naszym sercom podkarpacia staramy się łaczyć z nowoczesnym designem.

swiateczna

Wiemy jak ważne jest opakowanie piernikowych prezentów, dlatego nasze wyroby pakujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Dysponujemy wieloma rodzajami stylowych pudełek z ekologicznej mikrofali, która znakomicie komponuje się z wyściółką z aromatycznego, wigilijnego sianka z karpackiej łąki.

swiateczna

Na życzenie możemy umieścić na wieczku nadruk logotypu lub krótkiego tekstu, zaś pierniki zapakowane w torebki celofanowe możemy zawiązać kokardą z rafii. Dołączony do niej bilecik z życzeniami świątecznymi dopełni całości tworząc miły drobiazg wywołujący ciepły uśmiech i same pozytywne skojarzenia.