Oferta Pierników

Jako Piernikarnia wytwarzamy tradycyjne pierniki karpackie, które zdobimy odpowiednio do okoliczności. Pierniki reklamowe ubieramy w logotypy, prezenty świąteczne z piernika wkładamy do pudełek eko, zaś na pierniczki choinkowe zakładamy przezroczyste torebki.

swiateczna

Zamów niepowtarzalne ozdoby z ciasta piernikowego w tradycyjnych kształtach, lub zrealizuj własne, autorskie projekty na unikalne gadżety firmowe, pierniczki na choinkę i pierniki uświetniające każdą okazję.

Lubimy rzeczy dawne, z duszą i charakterem i chętnie czerpiemy ze starych, często ginących powoli tradycji. Chcemy ocalić je od zapomnienia, dlatego wzory z bliskiego naszym sercom podkarpacia staramy się łączyć z nowoczesnym designem. Nie boimy się także nowoczesnych, nietypowych realizacji.

swiateczna

Wiemy jak ważne jest opakowanie piernikowych prezentów, dlatego nasze wyroby pakujemy z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Dysponujemy wieloma rodzajami stylowych pudełek z ekologicznej mikrofali, która znakomicie komponuje się z wyściółką z aromatycznego, wigilijnego sianka z karpackiej łąki.

swiateczna

Na życzenie możemy umieścić na wieczku nadruk logotypu lub krótkiego tekstu, zaś pierniki zapakowane w torebki celofanowe możemy zawiązać kokardą z rafii. Dołączony do niej bilecik z życzeniami świątecznymi dopełni całości tworząc miły drobiazg wywołujący ciepły uśmiech i same pozytywne skojarzenia.