Choinka z piernika w trójkątnym pudełku

Choinka z piernika w trójkątnym pudełku

Jest kilka symboli kojarzących się ze świętami Bożego Narodzenia: Gwiazda sześcioramienna, kometa (gwiazda betlejemska), św.Mikołaj, choinka. Kształty te są wykorzystywane w Piernikarni w przygotowaniu oferty pierników świątecznych.

Same święta Bożego Narodzenia są świętem religijnym, stąd często występującą kompozycją jest szopka, lecz w dzisiejszych czasach poprawności politycznej, religijnej, obyczajowej takie symbole okazują się być zbyt jednoznaczne. Nawet gwiazda sześcioramienna okazuje się często być symbolem za bardzo kojarzącym się z kulturą żydowską oraz państwem Izrael.

Firmy chcące podkreślić wartość relacji biznesowych upominkiem z piernika chętnie korzystają z kształtów bardziej neutralnych, a wśród nich prym wiedzie choinka.

Choinka z piernika w kwadratowym pudełku z mikrofali

Pozytywne reakcje na nasz klasyczny prezent w postaci piernikowej choinki w kwadratowym pudełku skłoniły nas do zaprojektowania bardziej efektownego prezentu. Trójkątny kształt podkreśla rozłożystość choinki, jej charakterystyczny kształt. Wielkość piernika mieszczącego się do trójkątnego pudełka pozwala umieścić na niej napis, logotyp, lub w całości pokryć ją bombkami i łańcuchami z białego lukru.

Pudełko trójkątne występuje z litym wieczkiem z mikrofali, na którym możliwy jest nadruk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *